O nas

Witaj w domu

Jesteśmy nowoczesnym trzygwiazdkowym hotelem zlokalizowanym blisko centrum Łodzi. Cały obiekt jest klimatyzowany i nastawiony na wszystkie potrzeby naszych Gości. Jeśli szukasz komfortowego i przytulnego miejsca na szybki weekendowy pobyt w Łodzi, albo nowocześnie wyposażonego centrum konferencyjnego na biznesowe spotkanie, to świetnie trafiłeś!

Wygodnie do nas dojechać!

Jesteśmy zlokalizowani zaraz przy trasie DK91. Bez znaczenia, czy przyjeżdżasz do Łodzi z Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Gdańska – z każdego kierunki dojazd do Iness Hotel jest łatwy i szybki.
Dojazd koleją jest równie prosty – Dworzec Łódź Kaliska znajduje się dosłownie 2 km od hotelu, a do drugiego dużego dworca – Łodzi Fabrycznej dotrzesz taxi w ciągu zaledwie 15-20 minut.
A jeśli przylatujesz na lotnisko w Łodzi i szukasz miejsca na nocleg, Iness Hotel sprawdzi się doskonale. Praktycznie przy samym hotelu biegnie linia autobusowa z lotniska, a jeśli wolisz taksówkę – żaden problem zamówimy ją dla Ciebie przy okazji rezerwacji pokoju.

Wyjdź na miasto

To idealna okolica wypadowa do najważniejszych miejsc w Łodzi:

  • Międzynarodowych Targów Łódzkich
  • Hali Sportowej Atlas Arena
  • Manufaktury
  • Orientarium i ZOO
  • Zatoki Sportu PŁ
  • Ulicy Piotrkowskiej

Poczuj klimat dawnej Łodzi

Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Iness Hotel znajduje się jedyna pozostałość po dawnej fabryce Leona Allarta. Zobacz zabytkową wieżę i wyrusz w podróż śladami łódzkich fabrykantów.

Daj się rozpieścić

Na miejscu znajdziesz całodobową recepcję, dedykowany parking hotelowy, wygodne pokoje, pomocną obsługę oraz doskonałe śniadania podawane w formie bufetu, które przypieczętują Twój udany wyjazd. Obiekt oferuje całodobowy bezpłatny dostęp do kawy, dużego wyboru herbat oraz gorącej czekolady. Cały obiekt objęty jest całodobowym monitoringiem. Dysponujemy zapleczem konferencyjnym wraz z przyległym lobby, gdzie w przerwach możesz cieszyć się wyśmienitą kawą i prowadzić aktywny networking.